NÁŠ PŘÍBĚH

SelfPWR. Nová česká značka oblečení pro profesionální i rekreační sport a fitness, stejně jako pro pohodlné nošení na doma. Proč vznikla?

Sandra Ďuricová, osobní fitness trenérka a výživová poradkyně, spolu s dlouholetou kamarádkou Natálií Kreislovou milují sport a zdravý životní styl. Jako většina fitness maniaček velmi dlouho hledaly a testovaly oblečení, které by jim po všech stránkách vyhovovalo, a ve kterém by se cítily maximálně komfortně. Bohužel je ale nikdy žádná značka na stávajícím trhu stoprocentně neuspokojila. A tak jednoduše udělaly to, čím by všechny své náročné požadavky ukojily. Založily vlastní značku.

Díky svému profesnímu zaměření Sandra moc dobře ví, co je pro profesionální sportovce důležité z pohledu střihu nebo materiálu a jeho vlastností. Zároveň i Natálie jako rekreační sportovkyně přesně ví, co od sportovního oblečení očekává. A tak jsou tyto dvě kamarádky skvělou dvojicí, která oblečení vlastní značky po několikaměsíčním nekompromisním testování dokázala dohnat k naprosté dokonalosti.

SelfPWR