Cvičení: Ultra efektivní cviky na břicho

Zdravím tě zase po nějaké době! Dnes pro tebe mám tipy na 3 super cviky na bříško. Jsou to moje oblíbené cviky, jelikož při jejich poctivém cvičení jde výsledek vidět opravdu brzy. Připomínám ale, že opravdu vyrýsované a ploché bříško je i o správném stravování a jen cvičením jej nezískáš.

1. Mountain climbers s bosu 

Posiluje střed těla a balanc. 

Zapři se oběma rukama o bosu a natáhni nohy tak, abys byl/a na špičkách a v pozici, jako by ses chystal/a dělat klik. Zpevni střed těla a drž rovná záda. Zvedni pravé koleno směrem k hrudníku a snaž se stáhnout bříško. Vrať nohu zpět na zem a pokračuj s levou. Doporučuji 15 opakování na každou nohu po třech sériích. 

2. Zvedání nohou s kotoučem nad hlavou 

Tímto cvikem posílíš zejména spodní bříško, střed těla, ale zapojíš zde částečně i dolní končetiny.

Lehni si na záda. Ruce zvedni nad hlavu a drž v nich kotouč. Zpevni střed těla a drž spodní záda přitisknuté k podložce. Nohy natáhni nahoru a na střídačku je pokládej nahoru a dolů. Doporučuji dohromady 20 opakování po třech sériích. 

3. Zkracovačky s kotoučem nad hlavou 

Tímto cvikem posílíš přímé břišní svaly. 

Lehni si na záda. Zpevni střed těla a drž spodní záda přitisknuté k podložce. Ruce zvedni nad hlavu a drž v nich kotouč. Nohy pokrč v kolenou. S výdechem se snaž za pomoci stlačení bříška přitáhnout nahoru a pomalu se vracej zpátky dolů. Doporučuji 15 opakování po 3 sériích. 

Aby ses během cvičení cítila komfortně a samotné cvičení pro tebe bylo příjemné, dbej na to, abys měla takové oblečení, které tě nikde natlačí a nesjíždí při jakémkoli pohybu. Takovým je třeba oblečení z nové kolekce SelfPWR.

Vaše Sandra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

SelfPWR